Vrstvové garáže - plošiny pre autá

Ďalší parkovací systém od našej firmy - vrstvová garáž. Pokiaľ chcete mať auto zaparkované v naozaj špeciálnej garáži, tak táto garáž je určená priamo pre vás.

Vrstvová garáž bola navrhnutá tak, aby nebol problém s parkovaním dvoch vozidiel na jednom mieste a v prípade potreby je každý automobil pripravený na jazdu do jednej minúty.

Oproti tajnej garáži sa vrstvová garáž vyznačuje vyššiou pevnosťou, zložitejším riešením a možnosťou parkovania druhého vozidla na vrchnej platni garáže. Na jednom parkovacom mieste vznikne miesto na dve vozidlá.

Táto plošina pre autá sa dá vyrobiť aj v širšej verzii pre dve vozidlá naspodu a dve navrchu. Taktiež sa dajú plošiny montovať vedla seba ako jeden ucelený blok. Plošina sa može zasúvať smerom dole do zeme, alebo aj opačným smerom hore - kde je omnoho jednoduchšia stavebná príprava, odpadá nutnosť veľkej jamy na garáž.

Garáž vyniká vysokou kvalitou a bezpečnosťou. Pre prípad núdze sa dá zariadenie zastaviť tlačidlom STOP, ktoré slúži ako bezpečnostný prvok. Bezpečnosť je pri výrobe a používaní garáže prvoradá.

Ovládanie garáže je možné riešiť cez ovládací panel stacionárny, alebo cez dialkový ovládač, ktorý možete nosiť stále pri sebe (napr. na kľúčoch), takže prístup k vozidlu je rýchly a bezproblemový.