Tajné garáže

Naša spoločnosť prináša exkluzívnu novinku - tajnú garáž. Pokiaľ chcete mať auto zaparkované v naozaj špeciálnej garáži, tak táto garáž je určená priamo pre vás. Tajná garáž bola navrhnutá tak, aby bol automobil bezpečne zaparkovaný pod úrovňou pozemku a v prípade potreby je automobil pripravený na jazdu do jednej minúty.

Automobil je chránený pred nepriaznivým počasím, v lete nieje automobil rozpálený a v zime naopak zamrznutý.

Na vrchnej doske tohto parkovacieho systému môže byť zemina, tráva, dlažba, prípadne piesok. Garáž nieje konštruovaná tak, aby na vrchnej doske bolo možné parkovať ďalší automobil. Garáž je určená iba pre jedno vozidlo.

Garáž vyniká vysokou kvalitou a bezpečnosťou. Bezpečnosť pohybu garáže môže byť doplnená o montáž fotobuniek snímajúcich okolie garáže. Pre prípad núdze sa dá zariadenie zastaviť tlačidlom STOP, ktoré slúži ako bezpečnostný prvok. Bezpečnosť je pri výrobe a používaní garáže prvoradá.

Ovládanie garáže je možné riešiť cez ovládací panel stacionárny, alebo cez dialkový ovládač, ktorý možete nosiť stále pri sebe (napr. na kľúčoch), takže prístup k vozidlu je rýchly a bezproblemový.